Puchar Polski w nordic walkingu ZDOBYTY!!!

Dzisiaj miały miejsce 6 zawody z cyklu Pucharu Polski w nordic walkingu. Tym razem zdecydowałem się nieco odpocząć i zrezygnowałem ze startu w Potęgowie.

Jednak jak się okazało przy tegorocznym zadaniu o nazwie: Puchar Polski w nordic walkingu na 21 km 2018 r. mogę zrobić adnotację ZDOBYTY!!!

Po tych zawodach pozostał już tylko wrześniowy finał a w klasyfikacji generalnej mam 110 pkt przewagi nad drugim zawodnikiem i 140 pkt nad trzecim. Tymczasem za zwycięstwo jest do zdobycia 100 pkt zatem…

UDAŁO SIĘ. Mielno, Konstancin Jeziorna, Kolbuszowa, Polanica Zdrój oraz Osielsko. Pięć wspaniałych przygód i niezapomnianych walk z samym sobą i wymagającymi przeciwnikami.

Pozostaje tylko pojechać na finał i zaliczyć po raz szósty dystans 21 km a następnie stanąć na najwyższym stopniu podium w co przyznaje bez kurtuazji nie wierzyłem przez rozpoczęciem Pucharu ale…

mam lepszy plan… .

Kilka osób będzie zaskoczonych 😉

Zanim niespodzianka muszę jeszcze popełnić tekst z mistrzostwach Polski (może jutro?), ostatnio dużo się dzieję ale co zrobić: wywiady, wizyty w zakładach pracy, autografy… hahaha. Na szczęście to tylko żart.

Inne osoby czytały również:

Dodaj komentarz

one × four =